info@omnipb.com
+90216 499 66 64
Adresimiz
Çalışma Saatleri Pzt - Cum: 09:00 - 17:00 Haftasonu: Kapalı
Adres Omni Metalurji Esenşehir İmes Sanayi Sitesi A Blok 102 Sok. No: 3 34776 Ümraniye / İSTANBUL

Hakkımızda

53 Yıllık Deneyim

1968 yılında Rasim TÜYSÜZ tarafından kurulan OMNİ METALURJİ, üretimine metal enjeksiyon, plastik enjeksiyon, metal form ve prograsif kalıpların üretimi ile başlamış, 1997 yılında sektördeki ihtiyacı görerek Türkiye de ilk kez kendi tasarımı olan CE belgeli panik çıkış mekanizması ve özel tip menteşe üretmiştir.

Neden OMNİ PANİK BAR?
Montaj kolaylığı

Piyasadaki diğer markaların en kısa sürede montaj edileni 20 dakikada uygulanırken OMNİ Panik Bar 7 – 8 dakika gibi kısa bir sürede monte edilebilmektedir.

Uygulama alanı

OMNİ PANİK BAR, sadece çelik kapılarda değil, alüminyum, ahşap, cam ve plastik kapılara uygulanabilir ilave bir aparata gerek yoktur.

Sertifikalı ürün

OMNİ PANİK BAR, sertifikalıdır. Defalarca yangın testlerinde denenmiş ve CE sertifikaları almıştır.

Dil çalışma sistemi

Dil ve karşılık radüslü tasarlanmıştır. Bu, panik bara yüklenme sırasında kapının açılma gücünün artırılmasını sağlar ve dil karşılığın üzerinde kayarak rahatça açılır. (Diğer panik barlarda dil ve karşılık açılı veya düz olarak birbirinin üzerinde çalışır. Bu da sakıncalıdır.)

Sağ - Sol uygulaması olmaması

Sipariş esnasında, uygulanan kapıların yönlerinin tespit edilmesine gerek yoktur. Aynı mekanizma hem sağ hem de sol kapıya uygulanabilir.

Normlara uygun uygulama

OMNİ Panik Bar’ın çalışan sistemi çelik aksam üzerindedir ve bu çelik gövde kapının üzerine uygulanır ve muhafaza kapakları sadece görüntü için gövdenin üzerine takılır. Yine hassas döküm çelik mafsallar yardımı ile sistem çalışır. (Diğer panik barlarda alüminyum gövde kapıya uygulanır, bu sakıncalıdır)

Türkiye’nin ilk panik bar mekanizma üreticisi olan Omni Metalurji, bu deneyimini sürekli genişleyen ürün gamı ile tüm acil çıkış sistemleri alanına taşımaktadır.
Temel İlkemiz ve Hedeflerimiz

Temel ilkemiz; Müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak farklılık yaratmak, beklentilere ürünlerimiz, çalışanlarımız ve hizmet kalitemiz ile karşılık vermektir.

Hedefimiz; Çalışanlarımızın katılımı ve yönetimin desteğiyle teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürünlerimizin daima en yüksek kalitede ve kullanılabilirlikte yurt içi ve yurt dışı alıcılarımıza ulaşmasını sağlamak. Üretim fonksiyonlarını etkin, verimli ve müşteri odaklı kullanarak katma değeri yüksek, istihdamı ve ihracatı arttırmaya yönelik yeni ürünler üreterek ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.